Nový web!

Tak k tomu nakonec došlo. Někteří starší diváci možná pamatují, že jsem na konci roku 2013 spustil svůj první web. Měl jsem s ním tehdy opravdu veliké plány, protože jsem nechtěl aby byl jen o mně, ale aby šlo zároveň o jakýsi “zábavný” portál. Chtěl jsem ho opravdu velmi často aktualizovat a tak vás informovat a zároveň bavit zábavnými videi, které naleznu na internetu. Prvních několik dní se mi to dokonce i dařilo a já denně přidával nový příspěvek (často i mnohem více příspěvků).

Ale pak přišlo to co určitě drtivá většina publika čekala – aktivita opadla. Jelikož jsem v první řadě YouTuber, tak se snažím především videím věnovat naplno (upřímně někdy až moc, a to pak trpí můj osobní život, ale to už je jiná pohádka). Ovšem to zapříčinilo, že web často musel jít na druhou kolej. Ačkoliv je pravda, že napsání článku na web, může být otázkou 15 minut, jenže když máte myšlenky nastavené na jinou činnost, tak si na web často ani nevzpomenete. Ano, v průběhu let 2014 a 2015 pak přišlo pár období, kdy jsem se opět začal webu věnovat, ale vždy šlo jen o chvilkovou záležitost.

Důležité je podotknout, že já o tvorbě webu nemám nejmenší páru a celý mi ho tehdy nastavil a nakódoval (nevím jak přesně se tomu nadává) YouTuber, který vystupuje na kanále Profesijonal. A když pak tehdy přestal můj web fungovat (zřejmě nějaké větší updaty na YouTube), tak jsem se rozhodl svůj web předělat.

Po zkušenostech se svojí aktivitou na webu, jsem se rozhodl pozměnit význam mého webu. Chtěl jsem ho zaměřit především na sebeprezentaci, aby web byl především rozcestník na moje sociální sítě (kde se děje to nejzajímavější) a blogová část, kde budu psát jen občasně a jen ty nejdůležitější věci, bude až na druhé koleji. Zároveň jsem váhal, zda si zaplatit práci programátora, který mi webovky nakóduje a nebo zkusím jít do toho na vlastní pěst, mít vše pod svojí kontrolou a třeba se díky tomu naučit nějaké nové věci. Když se podíváte všude okolo, tak vás napadá, že jsem si zaplatil fakt špatného programátora, nebo jsem se do toho pustil sám. Správná odpověď je… chvilka napětí… samozřejmě možnost b) pustil jsem se do webovek sám (což není až taková pravda, ale pomáhá mi s tím i můj spolubydlící).

Takže, takto to dopadlo! Na webovkách se v tuto chvíli ještě stále pracuje a zkouším na nich neustále nové věci, ale myslím si, že určitý účel už v tuto chvíli splňuje. Z mých webovek se dostanete na všechny moje sociální sítě a zároveň se z nich dozvíte novinky co se mě týkají. Například, že jsem začal s webem nanovo (jop, to právě čtete). Takže v tuto chvíli, mám asi na srdci jen jednu věc. Díky, že mě sledujete a pokud jste se sem dostali úplnou náhodou, tak vás obdivuju, že stále ještě čtete, tyhle žvásty!

Komentáře

comments